Energizing Body Wear

Ubrania, które dodają energii

ENNBOW łączy elegancję i bezkompromisową wygodę. To niezawodne ubrania, w których zawsze będziesz czuć się zenergetyzowana i pewna siebie przez cały, aktywny dzień.

Kolekcja kapsułowa from home to office

1. Elegancja wielozadaniowa

W ENNBOW znajdziesz nowoczesne, minimalistyczne i eleganckie elementy szafy kapsułowej. To łatwość w dokonywaniu codziennych wyborów, bezproblemowe podróżowanie, tworzenie zestawów, które sprawdzą się od biurka po prezentację i spotkanie zarządu. Dla kobiet, które potrzebują codziennej mobilności, elastyczności i godzenia różnych ról życiowych.

Energetyzujące materiały na lata

2. Komfort i niezawodność

Każdy produkt wykonany jest z materiałów, które są elastyczne i gwaratnują swobodę ruchów, cyrkulację powietrza, i dostosowannie się do temperatury otoczenia. Modelujące sylwetkę. Można je prać w pralce i nie trzeba ich prasować. Materiały są najwyższej jakości, długotrwałe na długie lata.

Dowiedz się więcej

ENNBOX - trafne zakupy, na które nie tracisz czasu i głowy

Ułatwiamy decyzje zakupowe

wypróbuj

Programy dla kobiet biznesu

3. Rozwój i wyzwalanie potencjału

Interaktywne warsztaty zaprojektowane tak, by móc dzielić się wiedzą w praktyce, inspirować i motywować do działania. Warsztaty integrują, zachęcają do autorefleksji i twórczych poszukiwań.

Dowiedz się więcej

#ENNBOWoman - nasza superbohaterka

ENNBOWoman to kobieta biznesu, liderka, autorytet, mentorka, partnerka, matka, przyjaciółka. Ambitna, pewna siebie, świadoma swojej wartości i realizująca zamierzone cele. To współczesna super bohaterka - kobieta, którą może stać się każda z nas.

Zainspiruj się

ENNBOW powstało na bazie moich doświadczeń w pracy w bankowości inwestycyjnej. Chciałam stworzyć ubrania dla kobiet, które na co dzień potrzebują elaganckich ubrań, w których będą bez większego zastanawiania się dobrze wygladać a jednocześnie czuć się zenergetyzowane i zmotywowane do działania. Wygodnie i pewnie siebie.

Katarzyna Piasecki CEO & Founder ENNBOW

Odpowiedzialna moda

Kolekcja ENNBOW stworzona jest

Dowiedz się więcej

Cart

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.

English