Dziękujemy za dokonanie zakupów w ENNBOW. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolona, możesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od transakcji. Zwrot jest darmowy. To my pokrywamy koszty odbioru przesyłki ze wskazanego przez Ciebie miejsca.

Możesz również dokonać wymiany na inny rozmiar lub produkt w danej kolekcji. Chętnie pomożemy Ci w dobraniu garderoby najlepiej pasującej do twojego indywidualnego stylu. Skontaktuj się z nami.

TO PROSTE ! 
Towar możesz zwrócić lub wymienić wypełniając odpowiedni formularz:

1. Formularz wymiany

2. Formularz zwrotów

Po wysłaniu do nas formularzu skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby ustalić datę i miejsce odbioru wymienianej/zwracanej paczki.

 

 

Procedura zwrotów / anulowania  zamówienia

– Jeśli nie dokonałeś zakupu, możesz wyczyścić swój koszyk w każdym momencie, klikając na przycisk “Usuń” obok produktów, które chcesz skasować
– Jeśli złożyłeś zamówienie, ale chcesz je zmienić lub anulować, proszę, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby wprowadzić zmiany. Nie gwarantujemy jednak, że będziemy tego dokonać w przypadku zamówień, które są już w trakcie realizacji. W takich przypadkach, polecamy zaczekać na otrzymanie zamówienia i postępowanie według Regulaminu zwrotów.
– Jeśli Twoje zamówienie nie zostało zrealizowane, a zostało zgłoszone do anulowania, kwota pobrana z Twojego konta zostanie zwrócona w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia.

Regulamin zwrotów

– Możesz zwrócić zamówione na Serwisie ennbow.com/pl produkty w ciągu 14 dni od dokonania zakupu i otrzymać pełen zwrot pieniędzy.
– Produkty mogą podlegać zwrotowi, jeżeli pozostają w tym samym stanie, jak zostały do ciebie przysłane. Zwroty mogą być dokonane zgodnie z porozumieniem zawartym w momencie zakupu. Zgodnie z tym porozumieniem, kwota pobrana z Twojego konta zostanie zwrócona w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. Nie zwracamy kosztów ponownej wysyłki, chyba że zwrot wynika z błędu po stronie ENNBOW.
– Jeśli zamówienie zostało złożone na podstawie indywidualnego zamówienia i związane z szyciem na miarę, produkt nie podlega zwrotowi. Zapis ten nie dotyczy sytuacji, w której produkt został dostarczony uszkodzony lub niezgodny ze złożonym zamówieniem.
– Zalecamy, by podczas odsyłania towaru do ENNBOW, zachować dowód nadania paczki.

Regulamin wymiany

– Z chęcią dokonamy wymiany na ten sam produkt w przypadku towarów uszkodzonych, wadliwych lub nieprawidłowo dostarczonych w wyniku naszego błędu w ciągu 14 dni od zakupu.
– Zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami ENNBOW pokrywa koszt przesyłki.