Kilka dni temu zakończyłyśmy swoją przygodę w Zurychu, wróciłyśmy przepełnione inspiracjami i naładowane ogromem energii na następne miesiące. Na miejscu miałyśmy okazję zobaczyć się z naszymi klientkami podczas PopUp Shopu oraz Workshopu w siedzibie Credit Suisse. Nasza jesienno-zimowa kolekcja spotkała się z dużą sympatią, a proponowana przez nas innowacyjna technologia i estetyka budowania biznesowej garderoby przyciągnęła kolejnych sympatyków. Same dobrze wiemy, że ENNBOW naprawdę działa, dlatego podczas tak aktywnych wyjazdów jak ten wybieramy nasze ubrania, bo wiemy, że nas nie zawiodą i sprawią, że przez cały dzień będziemy się czuły świeżo i wyglądały profesjonalnie. Oprócz powyższych aktywności znalazłyśmy też czas na Jogę nad jeziorem Zurych czy długie spacery na jego brzegu. Ostatni dzień przeznaczyłyśmy na zwiedzanie pięknego Zurychu – pogoda rozpieszczała nas promieniami słońca więc mogłyśmy korzystać z atrakcji miasta przez cały dzień. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z naszego wyjazdu, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy już na nasz kolejny  marcowy PopUp Shop w Zurychu!
Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nas podczas naszego pobytu oraz wszystkich, którzy przyczynili się do powodzenia naszej przygody!

Jesteśmy już z powrotem w Warszawie, więc jeśli macie ochotę na chwilę wytchnienia i dobrą kawę w kreatywnej i inspirującej przestrzeni, a przy okazji dawkę modowych porad odwiedźcie nasz SHOWROOM w Warszawie na ulicy Flory 1/10.