Technologia w modzie, moda w biznesie

Potrzeby kobiet to główna myśl, która przyświeca ENNBOW podczas projektowania naszych kolekcji. Aby nadążać za aktywnym i wymagającym stylem życia i funkcjonować w nim na najwyższym poziomie na każdym szczeblu każda kobieta potrzebuje wygodnych i funkcjonalnych ubrań. W myśl naszej wizji, powstała idea stworzenia uniwersalnych, komfortowych i spełniających wymogi dress code’u ubrań do pracy wykorzystując zaawansowane technologicznie materiały stworzone pierwotnie dla ubrań sportowych.

Najwyższej klasy wygodę naszych ubrań gwarantuje użycie wspomnianych materiałów. Projektując wszystkie modele naszych Smart Topów, Sukienek i Garniturów uważnie wybieramy materiały pod względem ich specyficznych cech, tak aby spełniały wymogi naszych klientek.

Nasze materiały, bez względu na koszty, muszą być wysokiej jakości, termoaktywne, elastyczne i nie gniotące się (zapominasz o żelazku!).

W rezultacie oferujemy naszym klientkom ubiór, z którym możesz się spokojnie przenieść zza biurka na wieczorną kolację. Uniwersalny i odpowiedni do każdej okazji w zależności od dodatków, a jednocześnie wygodny i zachowujący świeżość przez 24h.

Nieważne co los przygotuje Ci na dany dzień, bez problemu możesz iść w tym samym stroju do biura, konferencje, biznesowy obiad czy… na yogę.

Wygoda, wyrozumiała dla ciała tkanina i łatwość pielęgnacji. Nasze ubrania wyglądają profesjonalnie i nieskazitelnie przez cały, nawet najbardziej aktywny, dzień. Dzięki ENNBOW oszczędzasz swój cenny czas na o wiele bardziej interesujące rzeczy niż dbanie i zmianę ubrań.

Z Ennbow możesz:

Travel smart

Travel smart

pójście na spotkanie w czymś co przed chwilą wyjęłaś ze swojej walizki JEST MOŻLIWE właśnie z ENNBOW. Dzięki rozciągliwości, elastyczności i naszym zaawansowanym technologią, nasze ubrania wyglądają jak nowe nawet po podróży w zapchanej walizce, co pozwala Ci na utrzymanie profesjonalnego i nienagannego wyglądu podczas całej biznesowej podróży.
Forget about ironing

Forget about ironing

materiały ENNBOW są elastyczne. Kombinacja mikrofibry i elastanu sprawia, że dbanie o nasze ubrania jest niesamowicie proste i nie zabiera czasu. Oznacza to, że zawartość Twojej garderoby nie będzie potrzebowała prasowania, niezależnie gdzie przetrzymujesz swoje ubrania – na wieszaku, szufladzie czy walizce?
Save time

Save time

uwaga, ENNBOW uzależnia! Raz spróbujesz i nigdy nie wrócisz do zwykłych ubrań. Nasze materiały nie potrzebują prasowania i mogą być prane w pralce bez zbędnej dbałości. Nie musisz marnować cennego czasu na dbanie o nie każdego poranka. Pamiętaj, że nasze ubrania to Kolekcja Kapsułkowa – otwierasz szafę i wszystko do siebie pasuje. Jedna z naszych klientek tak opisała nasze produkty: „Nie dbam o moje stroje sportowe, a wasze ubrania to mój biznesowy sportowy strój”.
Move freely

Move freely

rozciągliwe i elastyczne. Ubrania ENNBOW nie ograniczają Twoich ruchów. Czujesz się wygodnie i pełna energii, możesz poruszać się tak jak chcesz i z taką prędkością jaką chcesz. Dzięki elastyczności materiałów w cztery strony możesz prosto z biura przenieść się na zajęcia yogi – jeśli tylko masz na coś ochotę ENNBOW będzie Cię w tym wspierać.
Stay cool

Stay cool

nasze materiały zareagują na każdy sygnał Twojego ciała. Tkaniny oddychają. Nie poczujesz się duszno lub lepko – nawet podczas pościgu za odjeżdżającym pociągiem, który miał dowieźć Cię na ważną konferencję. To idealne rozwiązanie na letnie upały w połączeniu z biurową klimatyzacją. Zadziała tu mechanizm identyczny jak w stroju sportowym na siłowni.
Look sharp

Look sharp

wiedząc jak dynamiczne może być życie ENNBOWoman, projektujemy ubrania, które pasują zarówno do biura jak i na każdą inną okazję „po godzinach”. Poza tym, pamiętaj, nasze ubrania wyglądają przez cały dzień dokładnie tak jakbyś chwilę wcześniej się przebrała.

Żadnego kompromisu
w temacie wygody

Odkryj naszą bezkompromisową wygodę w naszym.