ENNBOW Empowerment Initiative

to fundamentalny i konieczny element działalności ENNBOW. Nasz program obejmuje edukacje, konsultowanie i wspieranie kobiet w rozwijaniu umiejętności niewerbalengo komunikowania oraz zdolności networkingowych. Podpowiadamy jak stworzyć własną, personalną markę, jak pokierować własną karierą osiągając równowagę w życiu zawodowym i codziennym.

Działamy na dwa sposoby. Indywidualnie i grupowo. Pomagamy kobietom uświadomić sobie siłę profesjonalnej prezencji biznesowej. Przybliżamy narzędzia, które pozwalają wyeksponować prawdziwy, kobiecy potencjał. Pomagamy firmom w eksponowaniu indywidualnego, jednocześnie spójnego, charakteru członków zespołu, tak aby efekty naszej współpracy przyciągały ludzi z zewnątrz.

Klienci

Wszyscy jesteśmy różni. Banał? Być może, ale szczery. Właśnie dlatego nasze podejście do każdego uczestnika projektu jest niejednakowe, uzależnione od oddziału firmy, pozycji, typu wykonywanej pracy oraz indywidualnej estetyki i potrzeb.

Nasi klienci to czołowe firmy konsultingowe, międzynarodowe firmy prawnicze, organizacje mediowe, multi-nacjonalne korporacje oraz organizacje non-profit.

Oferta

Podczas interaktywnych, indywidualnych i grupowych, szkoleń dzielimy się naszą wiedzą z zakresu:

Dress code & biznesowa autoprezentacja

Szkolenie oferuje wiedze z zakresu teorii i podstaw niewerbalnej komunikacji, dress-code’u i kreowania własnego stylu.

Networking & podtrzymywanie relacji

Kluczowy gracz w dzisiejszym życiu – networking – właśnie dlatego ważne jest, aby był możliwie efektywny.

Personalny wizerunek online

Program został zbudowany wokół komunikacji w Social Mediach. Obejmuje audyt wizerunkowy w sieci oraz rozwój profilu LinkedIn. Celem jest podniesienie poziomu świadomości uczestnika/zespołu na temat personalnego obrazu, który tworzymy online.

Etykieta & kultura biznesu

Zdolności komunikacyjne mają ogromne znaczenie dla efektywnego i profesjonalnego rozwoju. Podczas szkolenia przenosimy zasady savoir-vivre do miejsca pracy, pracujemy nad komunikacją między pracownikami oraz partnerami biznesowymi.

Sesja fotograficzna & multimedialna karta

Wizualny, cyfrowy kontent to dzisiejszy kanał komunikacyjny. Rozwijamy wizerunkowy koncept poprzez sesje zdjęciową, coaching, prace z profesjonalnym fotografem, makijażystą I fryzjerem oraz plan zarządzania.

Wellness & well-being

To program adresowany do kobiet, które stale dążą do samorozwoju. Zasadnicze założenie to: pozytywna inteligencja emocjonalna oraz jej znaczenie na własny rozwój, komunikacje, efektywność, zbalansowanie i realizacje zawodową – to metody i narzędzia pozwalające na wdrożenie programu w życie.

Szczegółowy program szkoleń jest dostępny na prośbę mailową.

Uczestniku, zyskujesz:

– Narzędzia konieczne do bezbłędnej komunikacji, efektywnej autoprezentacji oraz tworzenia swojego “Ja-Online”
– Opanowanie zasad biznesowej etykiety, tworzenie relacji i doskonalenie swoich umiejętności networkingowych
– Nową perspektywę, bądź pełna energii i realizuj się zawodowo w sposób dogodny dla Ciebie!

Pracodawco, zyskujesz:

– Sklasyfikowany wizerunek pracownika. Obecnie celny kapitał ludzki to rzadkość, a dla firmy ważne jest, aby była oceniana poprzez pracowników budujących prestiż i reputację firmy.
– Szkolenie integrujące pracowników, które zgromadzi ich wokół jednej idei pełnej wartości ważnych dla każdego z osobna i ważnych dla Twojej firmy. To ekscytujący i powszechny obszar wiedzy przydający się w życiu zawodowym i prywatnym.
– Pracowników pewnych siebie i dążących do samodoskonalenia. Pracowników, którzy zaczną zwalczać swoje słabości i są mentalnie silniejsi.

Miejsce ma znaczenie

Szkolenia organizowane przez ENNBOW mogą odbywać się w Twoim biurze lub w kreatywnej przestrzeni i mniej formalnym otoczeniu. ENNBOWSpace to kreatywna przestrzeń. Miejsce spotkań biznesowych lub mniej formalnych spotkań networkingowych, przestrzeń do przeprowadzenia szkolenia lub rekrutacji. Sztuka i nowoczesne wnętrze z duszą wspiera kreatywne myślenie i ułatwia komunikację.