Elegancja!

2018 Lipiec 04

W ubraniach ENNBOW zawsze czuje się elegancko, kobieco i komfortowo!!! Biała sukienka bije rekordy mojego i nie tylko, zachwytu! Zawsze kiedy mam ważne spotkania, całodniowe targi, wyjazdy służbowe jestem ubrana w ENNBOW. To najlepszy i jedyny wybór! Dziękuję ENNBOW!!!

Dagmara Filipiak

Doskonała jakość!

2018 Czerwiec 20

Doskonała jakość, nieoceniona wygoda, ponadczasowy styl! Po całym dniu noszenia ubrania wyglądają jak spod igły, to naprawdę rewolucja w business look, polecam!!!

Ania Galik

Keep it up!

2018 Maj 20

Ennbow to nowoczesna elegancja, która nie boli. Moje osobiste odkrycie, że w biznesowych ubraniach można nie wyglądać jak własna ciocia, do tego biegać i załatwiać milion spraw nie czując, że coś uwiera albo się gniecie. Wisienka na torcie? Pranie w pralce i brak potrzeby żelazka. Osobiście testowałam i nigdy się nie zawiodłam. Keep it up!

Maria Belka

Wygoda przede wszystkim

2018 Kwiecień 20

Fantastycznie eleganckie i wygodne ubrania ! Ja zakochana jestem w spodniach

Katarzyna Skopiec

Idealne w każdym calu!

2018 Luty 06

Wspaniale czuję się w ubraniach ENNBOW! Kolekcje ENNBOW to unikalne połączenie biznesowego szyku i wyrafinowanej kobiecej elegancji. Jestem posiadaczką eleganckiej sukienki w kolorze fioletowym, energetyzującej czerwonej bluzki z wiązaniem w kokardę oraz idealnie dopasowanego garnituru w kolorze pięknego granatu. Te ubrania tworzą naprawdę wyjątkowy look. Gorąco polecam ENNBOW zarówno do pracy jak i na uroczystości prywatne. Co ważne, ubrania dzięki zaawansowanym technologicznie matereiałom bardzo dobrze się piorą w pralce i nie wymagaja prasowania!

Katarzyna Bocheńska

Idealne na podróż!

2018 Styczeń 15

Ubrania ENNBOW są nieocenione w podróży, zero prasowania i taka oszczędność czasu! Po prostu ENNBOW to klasyczna elegancja w połączeniu ze świetną jakością co uwielbiam!

Katarzyna Wszola

Uzależniają!

2017 Listopad 23

Uwielbiam bluzki ENNBOW. Świetny materiał - nie gniecie się nawet w walizce podręcznej !

Marzena Juklaniuk

Szyk i elegancja!

2017 Listopad 23

Kolekcje pełne szyku i elegancji. Must have dla kazdej kobiety biznesu.

Monika Tkacz

Bardzo ładne, ale..

2016 Sierpień 21

Bardzo ładna odzież dla bussinesswoman tylko bardzo droga, bluzka zwykła bluzka kosztuje ponad 330 zł a sukienka okolo 1000 zł

Anna Wisinska