ENNBOW…

to skrót od Energizing Business Wear. Jesteśmy innowacyjną marką odzieżową dla kobiet, których styl życia wymaga elastyczności, mobilności i profesjonalnej postawy.

Niekonwencjonalne podejście do klasycznej mody biznesowej to integralna część filozofii marki. Łączymy zaawansowaną technologie z nowoczesnym designem tworząc wygodne, eleganckie i uniwersalne ubrania biznesowe.

ENNBOW nie tylko szyje! Dzielimy się swoją wiedzą i wspieramy kobiety. Wraz z pomocą zaprzyjaźnionych z nami ENNBOWoman organizujemy szkolenia, które pomagają uczestniczkom rozwijać personalne zdolności, umiejętność komunikacji i osiągnąć, tak bardzo potrzebny w dzisiejszym zabieganym świecie, życiowy balans. W tym wszystkim przede wszystkim łączymy ludzi – organizujemy spotkania networkingowe podczas których uczestnicy mogą dać upust swojej wnikliwości i wymieniać pomysły. ENNBOW inspiruje i pozwala odkryć kobietom ich cały potencjał.

#ENNBOWomen

Łączymy i promujemy współczesne, aktywne bizneswoman, które stają się inspiracją dla innych. Różnią się od siebie. Pochodzą z różnych części świata, mają rozmaite historie, pracują w rozmaitych sektorach. Jednak łączy je siła, odwaga i poświęcenie. Szklany sufit – ten zwrot nie istnieje w naszym słowniku, stale wspieramy kobiety w pokonywaniu narzucanych granic.

Kolekcja Mix&Match

Nasza kolekcja to kapsuła. Jej elementy można łatwo ze sobą łączyć i mieszać, tak aby pasowały na każdą okazję, nie tylko do biura. Ta idea pozwala oszczędzić czas bez przymusu chodzenia na kompromisy w kwestii Twojego biznesowego stroju. Niezwykle wygodne i uniwersalne ubrania będą sprawdzać się w każdej sytuacji. From desk to dinner.

Zaawansowana technologia

Odzież sportowa – nasza główna inspiracja. Proste formy z wyrafinowanym wykończeniem zdominowane przez wysokiej jakości, najnowsze technologicznie, termoaktywne materiały. Elastyczne, więc nie krępują ruchów, a dzięki tej właściwości zapomnisz również czym jest żelazko. Termoaktywne, więc sprawdzą się w każdych warunkach – idealne na upał i do klimatyzowanego biura, a dodatkowo ochronią Cię przed promieniami UV. Dzięki temu, kobiety mogą wyglądać profesjonalnie, bez rezygnowania z komfortu.

Szkolenia, edukacja, wsparcie

Świadomość i ćwiczenie naszych zdolności komunikacyjnych ma znaczący wpływ na zawodową rzeczywistość i personalny rozwój. Podczas interaktywnych szkoleń indywidualnych lub grupowych dzielimy się naszą wiedzą i rzeczywistym doświadczeniem w temacie zdolności komunikacyjnych, biznesowego dress code’u i wizerunkowej strategii, budowania relacji i networking oraz zachowania balansu między pracą, a prywatnością.

Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujesz

Poświęcanie weekendu lub wolnych godzin na zakupy – my tego tak nie widzimy. Regularnie organizujemy nasze mobilne sklepy, które lokowane są niedaleko lub bezpośrednio w siedzibach korporacji w różnych regionach świata. Pojawiamy się tam gdzie nas potrzebujesz, dzięki tej idei możesz odświeżyć swoją garderobę podczas przerwy na lunch. Bez wychodzenia z pracy, w miejscu gdzie spędzasz większość tygodnia i bez kolejek rodem z centrum handlowego.

POP UP SHOP

Nasze Pop Up Shopy mogą być ustawione w Sali konferencyjnej, foyrer lub w każdym innym miejscu w Twoim biurze. Zapracowane kobiety mogą poznać i przymierzyć ENNBOW, skorzystać z porady stylistki podczas przerwy w pracy, zamiast spędzać dzień w zatłoczonym centrum handlowym. Mobilny sklep może być połączony z jednym z naszych szkoleń lub zorganizowany podczas niezależnego eventu dla kobiet. Take the “go” out of shopping.

Tak się zaczęło

“Zawsze wierzyłam, że odpowiedni wygląd jest przydatnym dodatkiem do profesjonalnych kompetencji. Poprzez połączenie zaawansowanej technologii i klasycznego designu tworzymy nowoczesne, wygodne i funkcjonalne stroje biznesowe, które spełniają potrzeby kobiet, których styl życia wymaga elastyczności, mobilności i codziennej, profesjonalnej prezencji.”
(Katarzyna Piasecki, CEO ENNBOW)

Katarzyna Piasecki – założycielka i CEO ENNBOW, doradczyni, wykładowca i prelegent. Ukończyła ekonomie na Uniwersytecie w Bonn, przez wiele lat pracowała w bankowości inwestycyjnej we Frankfurcie. Partner w KMK Ventures. Założyła ENNBOW w 2013 roku, aby dać kobietom biznesu idealne rozwiązanie, które spaja profesjonalny wygląda, bezkompromisową wygodę, oszczędność czasu i uniwersalność w jeden produkt.

Partnerzy oraz organizacje, które wspieramy