Pytanie CZY OFERUJECIE SZYCIE NA WYMIAR?
OdpowiedźSzycie na miarę oferujemy w przypadku Smart Business Tops. Możesz indywidualnie wybrać materiał, krój i detale. Uszyjemy je, biorąc pod uwagę twoje wymiary i gust. Power Wear jest zwykle „półproduktem”. To znaczy, że długość rękawa, spódnicy bądź spodni może być dopasowana indywidualnie. W dodatku ubrania posiadają dodatkowe 2-4 cm materiału w zapasie. Dzięki temu z łatwością dokonujemy poszerzenia lub zwężenia ubrań. Na prośbę, oferujemy dostosowany do potrzeb Power Wear (w zależności od dostępności materiału, który musi być sprowadzany indywidualnie). Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
Pytanie GDZIE SĄ PRODUKOWANE WASZE UBRANIA?
OdpowiedźImportujemy wszystkie nasze ubrania i akcesoria od europejskich firm. Nasza strona manufakturyjna leży niedaleko Warszawy. W ENNBOW priorytetem jest dla nas „Made in EU” w każdym z naszych działań.
Pytanie CO OZNACZA “PÓŁPRODUKT”?
OdpowiedźTo oznacza, że długość rękawa, spódniczki albo spodni możemy dopasować do Twoich potrzeb. W dodatku ubrania posiadają dodatkowe 2-4 cm materiału w zapasie. Dzięki temu z łatwością dokonujemy poszerzenia lub zwężenia ubrań.
Pytanie JAKIE SĄ GŁÓWNE CECHY ENNBOW POWER WEAR?
OdpowiedźWszystkie nasze garnitury i sukienki są uszyte z pracującego w czterech kierunkach materiału. Tkanina porusza się razem z tobą we wszystkich kierunkach, zapewnia komfort przez cały dzień pracy i w podróży. Aby poznać więcej szczegółów, odwiedź zakładkę Technologia.
Pytanie JAKIE SĄ GŁÓWNE CECHY SMART BUSINESS TOPS?
OdpowiedźWszystkie ubrania z kolekcji Smart Business Tops są stworzone z materiałów o wysokiej wydajności. Tkaniny te odprowadzają wilgoć i przyspieszają odparowywanie potu szybciej, niż w przypadku noszenia zwykłej bawełny. To wszystko sprawia, że nasze Smart Business Tops są komfortowe, niezależnie od warunków pogodowych. Ochładzają ciało podczas upałów i zatrzymują ciepło podczas chłodu. Aby poznać więcej szczegółów, odwiedź zakładkę Technologia.
Pytanie CO OZNACZA TERMOAKTYWNY?
OdpowiedźTermoaktywność oznacza wyższy komfort, zapewniony przez odprowadzanie wilgoci. To wszystko sprawia, że nasze Smart Business Tops są komfortowe, niezależnie od warunków pogodowych. Ochładzają ciało podczas upałów i zatrzymują ciepło podczas chłodu. Szybko absorbują pot z twojego ciała i pozwalają wyparować szybciej, niż przy noszeniu zwykłej bawełny.
Pytanie DLACZEGO SIĘ NIE POCĘ W SMART BUSINESS TOPS?
OdpowiedźNasze materiały przepuszczają powietrze. To znaczy, że topy odprowadzają wilgoć z ciała szybciej, niż w przypadku noszenia zwykłej bawełny. Technologia krzyżowego odprowadzania wilgoci zabezpiecza cię przed plamami i przykrymi zapachami. Testowane laboratoryjnie, zaawansowane technologicznie tkaniny ENNBOW są antybakteryjne i nie wywołują alergii. Materiały pokryte są specjalną warstwą, która sprawia, że ubranie szybko schnie i nie deformuje się.
Pytanie CZYM JEST “PRACUJĄCY W CZTERECH KIERUNKACH MATERIAŁ”?
OdpowiedźPracujący w czterech kierunkach materiał jest technologią, której używamy w naszych garniturach i sukienkach. Pozwala materiałom poruszać się razem z tobą we wszystkich kierunkach i zapewnia komfort przez cały dzień. Zostało to osiągnięte poprzez kombinację mikrofibry i włókna spandex. Poziom elastyczności jest wysoko zmienny, od wygodnej elastyczności do silnej kompresji.
Pytanie CO SPRAWIA, ŻE WASZE UBRANIA SĄ TAK WYGODNE?
OdpowiedźNasze ubrania są wygodne, ponieważ używamy pracującego w czterech kierunkach materiału. Zaawansowane technologicznie tkaniny dopasowują się do ciała i poruszają wraz z nim. Aby poznać więcej szczegółów, odwiedź zakładkę Technologia.
Pytanie CZY MOGĘ PRAĆ SMART BUSINESS TOPS W PRALCE?
OdpowiedźSmart Business Tops mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni. Nie używaj środków zmiękczających. Wyjmij ubranie z pralki natychmiast po wypraniu. Nie używaj funkcji osuszania.
Pytanie CZY UBRANIA WYMAGAJĄ DO CZYSZCZENIA SPECJALNYCH DETERGENTÓW?
OdpowiedźTopy ENNBOW powinny być prane w zwykłym proszku do prania. Nie używaj zmiękczacza ani wybielacza.
Pytanie CZY MOGĘ PRASOWAĆ SMART BUSINESS TOPS?
OdpowiedźTak, prasuj Smart Business Tops od najniższych do średnich temperatur. Nie używaj zbyt dużo pary. Ubrania zwykle nie potrzebują prasowania, ponieważ prostują się na Twoim ciele.
Pytanie JAK POWINNAM CZYŚCIĆ UBRANIA POWER WEAR?
OdpowiedźUbrania z serii Power Wear powinny być czyszczone na sucho, jednak niektóre sukienki i marynarki mogą być prane w pralce (przeczytaj opis produktu, żeby dowiedzieć się więcej).
Pytanie JAK POWINNAM PRASOWAĆ UBRANIA POWER WEAR?
OdpowiedźUbrania z serii Power Wear powininny być prasowane tylko w niskich lub średnich temperaturach. Nie należy używać zbyt dużo pary. Ubrania zwykle nie potrzebują prasowania, ponieważ prostują się na Twoim ciele.
Pytanie GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ ENNBOW?
OdpowiedźIstnieje wiele sposobów, jak do nas dotrzeć. Możesz obejrzeć kolekcję ENNBOW w naszym Showroomie w Warszawie, przy ul. Flory 1/10. ENNBOW jest również dostępne w Designers Place na warszawskim Wilanowie, we wrocławskim Victor Boutique i w Mei Mei we Frankfurcie nad Menem. Zamów przez internet i nas wypróbuj. Jeśli w pobliżu nie ma butiku, a niechętnie kupujesz przez Internet, mamy specjalną propozycję. Może zamówić paczkę naszych ubrań do wypróbowania w domu. Przymierz je, zapłać przez Internet za te, które pasują, a resztę odeślij z powrotem. Mobilny Pop-Up Shop ENNBOW – zaproś nas do swojego biura. Skontaktuj się z nami, żeby zorganizować Pop-Up Shop w swojej firmie. Zespół ENNBOW przyjedzie do twojego biura z naszą kolekcją. Oferujemy warsztaty dla pracowników z zakresu dress code i sesje doradcze od naszego stylisty. Podczas takiego spotkania możesz kupić ubrania ENNBOW lub zamówić według indywidualnego wymiaru. Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z nami.
Pytanie JAKIE SĄ KOSZTY WYSYŁKI?
OdpowiedźCena dostawy to 0 zł w Polsce, 10 euro w Europie i 15 euro w każdym innym miejscu.
Pytanie JAKIE SĄ OPCJE WYSYŁKI?
OdpowiedźZamówienia wysyłamy przez kuriera DPD. Standardowe zamówienie powinno być dostarczone w ciągu 1-3 dni roboczych w Polsce i 3-5 dni roboczych dni w Europie.
Pytanie JAK PRZEBIEGAJĄ ZWROTY/WYMIANA ZAMÓWIONYCH UBRAŃ?
OdpowiedźMożesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu, jeśli produkty nie są zniszczone, nie były noszone ani prane, a metki pozostały na miejscu. Zapoznaj się z Regulaminem Zwrotów.
Pytanie JAKIE SĄ AKCEPTOWANE METODY PŁATNOŚCI?
OdpowiedźAkceptujemy płatności przez PayPal i karty kredytowe (MasterCard, VISA). Wszystkie transakcje na naszej stronie są szyfrowane dla twojego bezpieczeństwa.
Pytanie KTÓRE KRAJE OBEJMUJE WYSYŁKA?
OdpowiedźWysyłamy nasze produkty do wszystkich krajów Europy.
Pytanie CZY MOGĘ WPROWADZIĆ ZMIANY DO MOJEGO ZAMÓWIENIA?
Odpowiedź

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany do zamówienia, skontaktuj się z nami.