Pobudka o wczesnej porze i podróż na lotnisko. Wylot o godzinie siódmej, konferencja o jedenastej, popołudniowe spotkanie z klientem i podróż powrotna. Brzmi znajomo ? Kobiety biznesu z takimi sytuacjami zmagają się na codzień. Bywa to męczące i stresujące jednak pamiętaj, że dobre wrażenie możesz zrobić tylko raz, dlatego warto dobrze przygotować się do takiego wyjazdu. Mamy dla Ciebie kilka rad, które pozwolą ci przygotować swoją garderobę na wyjazd służbowy, dzięki czemu będziesz czuła się komfortowo przez całą podróż, co pozwoli ci się skupić na najważniejszych aktywnościach i zyskać pewność siebie.

  1. Zrób listę

Przygotowując swoje outfit powinnaś pamiętać o zaplanowanych aktywnościach. Zawsze sprawdź jaki jest wymagany dresscode oraz prognozowaną pogodę. Pamiętaj by dostosować stylizację do okazji i klimatu. Zwróć również uwagę na środki transportu jakimi będziesz się poruszać, aby później było ci wygodnie. Przygotuj listę, a następnie na jej podstawie zaplanuj swój ubiór.

  1. Pamiętaj o profesjonalnym wizerunku

Wygoda w podróży jest bardzo ważna, jednak pamiętaj, że podczas służbowych wyjazdów powinnaś wyglądać elegancko w każdym momencie. Dobrze dobrana stylizacja zwiększy twoją pewność siebie co ułatwi kontakty z nowo poznanymi osobami i pozwoli robić dobre pierwsze wrażenie, co może być furtką do sukcesu. Nigdy nie wiesz kogo spotkasz już w samolocie, czy w kolejnych etapach twojego wyjazdu.

  1. Mniej znaczy więcej

Wybierz ubrania o wzorach i kolorach, które łatwo ze sobą połączysz. Kieruj się zasadą minimalizmu to pozwoli ci zaoszczędzić czas podczas łączenia garderoby. Przy tak minimalistycznie skomponowanej garderobie warto pamiętać o dodatkach, które pomogą ci wyrazić siebie i urozmaicą twoje stylizacje. Czasem wystarczy jeden drobny szczegół, który pozwoli ci z biznesowej stylizacji zrobić szykowny outfit na wieczór.

  1. Pamiętaj o wygodnym obuwiu

Szpilki dodają elegancji każdej kreacji, jednak nie zapominaj, by w podróży służbowej mieć również wygodne obuwie na zmianę. Możesz przygotować baleriny, które będziesz miała w torebce. Kiedy będziesz spieszyć się z jednego spotkania na drugie zaoszczędzisz czas zmieniając szybko obuwie.

  1. Zabierz w podróż ubrania, które są najwyższej jakości

Podczas podróży oprócz nieskazitelnego wizerunku ważna jest twoja wygoda. Wiemy o tym najlepiej, dlatego technologie naszych ubrań tworzymy tak, by ułatwić ci każdy wyjazd. Nasze ubrania są elastyczne i termoaktywne. Najwyższa jakość materiałów inspirowanych kolekcjami sportowymi pozwala ci zachować świeżość przez cały dzień. Ponadto nasze SmartTopy nie wymagają prasowania, dzięki temu po wyjęciu z walizki możesz od razu je założyć i biec na spotkanie. Oszczędność czasu, wygoda i perfekcyjny look.

6. Bądź dobrze zorganizowana

Zainwestuj w dobrej jakości mini torbę podrożną, która pozwoli ci uporządkować wszystkie rzeczy. Telefon, karty kredytowe, dokumenty, boarding passy i inne przydatne rzeczy, które musisz mieć pod ręką przez całą podróż  powinny być uporządkowane. Dobry organizer pozwoli ci zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z szukaniem w pośpiechu wszystkich niezbędników.

  1. Pamiętaj o uśmiechu

“It is good to have an end to journey toward; but it is the journey that matters, in the end.”
― Ernest Hemingway

Stres i pośpiech nie są dobrymi doradcami biznesowymi, dlatego podczas podróży nie zapominaj by dobrze się bawić. To pozwoli ci czuć się pewniej i lepiej.

8. Nie zapomnij niczego!

By temu zapobiec przygotowałyśmy listę wszystkich przydatnych rzeczy. Dzięki temu zabierzesz ze sobą to co niezbędne i będziesz dobrze zorganizowana. Kliknij  TUTAJ, aby pobrać listę.