Wizerunek Profesjonalisty? Przecież każda z nas wie, że to jeden z kluczy do sukcesu, dlaczego więc o to nie dbamy? Czas to zmienić!

Oto 5 prostych podpowiedzi jak zorganizować osobistą sesję wizerunkową i zadbać o swoją autoprezentację:

  1. Zgłoś się do firmy “Wizerunek Profesjonalisty” – doświadczenie, które posiada Pan Tomasz z pewnością pomoże Ci bezproblemowo i z pełnym sukcesem zrealizować Twój cel. Przede wszystkim wybierz odpowiedni dla siebie termin na zdjęcia i zarezerwuj go u Fotografa. Przemyśl swoją koncepcję, a następnie omówcie najważniejsze szczegóły.
  2. Zaplanuj swój outfit – jeśli masz z tym problem zgłoś się do ENNBOW! Pamiętaj, że Twój strój powinien podkreślać Twoje kompetencje, ale również wyrażać Twoją osobowość. Wybierz kolory, przy których Twoja cera prezentuje się najlepiej – nie musisz ograniczać się do jednej stylizacji, to nawet wskazane abyś miała później w czym wybierać.
  3. Zadbaj o odpowiedni makijaż – W studio fotograficznym Wizerunek Profesjonalisty pomoże Ci w tym profesjonalna wizażystka Pani Ania, która idealnie podkreśli makijażem zalety Twojej twarzy.
  4. Przemyśl pozy i zrelaksuj się przed zdjęciami – dobre przygotowanie i pewność siebie to podstawa swobodnego samopoczucia, dlatego przed sesją przejrzyj realizacje z podobnych sesji i zorientuj się co Ci się podoba, a czego chciałabyś uniknąć, z pewnością zbuduje to w Tobie większą świadomość oczekiwanych efektów. Pamiętaj, aby zrelaksować się przed sesją – nerwy i stres na pewno nie pomogą Ci przed obiektywem.
  5. Staw się na miejscu i ciesz się efektem już po kilku dniach – pamiętaj o punktualności, dzięki temu unikniesz dodatkowego stresu i sesja przebiegnie w przyjemnej atmosferze. Po wszystkim wystarczy poczekać kilka dni, podczas których fotograf ma czas na wybranie najlepszych zdjęć, ich obróbkę i retusz, a potem będziesz mogła cieszyć się efektami!

Na dowód wspaniałych rezultatów przedstawiamy Wam zdjęcia naszej ENNBOWoman Katarzyny Piasecki, która jakiś czas temu zdecydowała się na profesjonalną sesję wizerunkową w firmie “Wizerunek Profesjonalisty“: